ÇOLAKOĞLU Nakliyat

Müşteri Hizmetleri
Sizi Arayalım
3. Köprü İle Artan Ev Taşıma Fiyatları

 3. KÖPRÜ İLE DEĞİŞEN EVDEN EVE TAŞIMA FİYATLARI

 

  1. köprü ile müşterilerimiz yakından ilgilendirecek ve birazda üzecek bir durum ortaya çıkmıştır. Yapılan yeni yollar ve köprü ile ücretlendirme tarifesinin ağır olması ve yolların 2 katına kadar uzatılmasından dolayı Avrupa yakası ile Anadolu yakası arasında yapılacak ev nakliye hizmetlerinde fiyat politikası değişmiştir. %20’lik bir zam söz konusu olmuştur.

 

Firmamız Çolakoğlu nakliyat olarak İstanbul evden eve nakliyeciler derneğinin vermiş olduğu karar neticesine bağlı olarak fiyat tekliflerini tekrardan gözden geçirmiş bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan fiyat teklifleri alırken bu hususları göz önüne almanızı rica edeceğiz. Bizler hem eski müşterilerimize hem de şirket profilimize katılacak yeni müşterilere yüksek fiyatlar çıkarmanın peşinde değiliz. Ama ülkemizde oluşan yeni değişimler ve beraberinde getirdiği maliyetler baz alınarak fiyat tekliflerin oynama olmuştur.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat sektörünün vazgeçilmez nakliyat şirketlerinden biri olarak daima sizlere fiyat teklifleri konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Tekrardan firmamız adına yapmış olduğumuz bu açıklama ile tüm kam oyunu bilgilendirmek istedik.

 

3. köprü ile ev taşıma fiyatları

3. köprü ile ev taşıma fiyatları

 

Firmamız evden eve nakliyat sektöründe kaliteli taşımacılık hizmetlerini her fiyata sürdürmektedir. Fiyat teklifi konusunda firmamız sizlere her daim yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin her yerinde kaliteli nakliye hizmeti veren Çolakoğlu nakliyat, günümüzün ev taşıma hizmetlerine hem sigortalı hem de A’dan Z’e Paketleme hizmeti vermektedir. Firmamız ile yapacağınız tüm taşımacılık hizmetleri başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. 3. Köprü konusundaki fiyat artışlarının etkilemediği tek yer ofis taşımacılığı hizmetleridir. Firmamız ofis nakliye hizmetlerinde köprü ve yol güzergahlarından dolayı ofis taşıma hizmetlerinde fiyat artışına gitmemiştir.

 

Saygılarımızla…

Evden eve nakliyat | Eşya Depolama | ofis taşıma şirketleri
Facebook Twitter Google Plus Google Plus
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :